O společnosti

Charakteristika firmy EPINIEN, s.r.o.

Obchodní firma: EPINIEN, s.r.o.
Sídlo: Meziboří 40/23, 62100 Brno - Jehnice
Právní forma: Společnost s ručením omezeným; IČ: 269 19 494

Rozhodující předmět činnosti:
dodávky odlitků a modelů
Doplňková činnost: prodej vína, zprostředkování a pronájem, hostinská činnost a vydavatelství

Datum vzniku společnosti: 11.února 2004
Organizační struktura účetní jednotky a její zásadní změny v uplynulém účetním období:

Certifikát ČSN EN ISO 9001:2001Statutárním orgánem je:
    Jitka Hudcová - jednatel
    František Langr - jednatel
Za společnost jednají a podepisují samostatně oba jednatelé.

Společnost se řídí mezinárodním systémem jakosti ISO 9001. Dne 3. 3. 2006 došlo k závěrečnému auditu pro ISO 9001. Organizační struktura firmy využívá dané ISO od 1. 1. 2006.

Historie společnosti

Firma vznikla 11. února 2004.
Společnost se zaměřila na distribuci, výrobu a obchod s polotovary barevných kovů, sofistikovanými odlitky z těchto kovů a doplňkového sortimentu v dané oblasti. Další působnost této firmy je recyklace odpadového materiálu z těchto kovů. Firma také působí v dalších komoditách trhu, jako maloobchodní prodej vína, hostinská činnost od poloviny roku 2007 a od konce roku 2007 také vydavatelská činnost.
Základním cílem společnosti je uspokojit zákazníka co nejrychleji a poskytnout mu nejvýhodnější cenu. Firma si pomalu získává důvěru svých zákazníků prostřednictvím kvalitní až precizní práce, dodržováním dodacích lhůt a norem dodávaného výrobku, což je pro naši firmu velmi důležité. Získává na svou stranu dodavatele, se kterými jedná o oboustranně výhodných cenách výrobků, možnostech spolupráce nejen na úrovni odběratel – dodavatel, ale i dodavatel-odběratel. Nabízíme svým dodavatelům možnosti zpětného dodání či odkupu odpadu a jiné doplňkové služby tak, aby pro ně bylo výhodné obchodovat právě s námi. Své zaměstnance informujeme o veškerých transakcích, o všech možnostech provedení obchodu tak, aby byl pro firmu výhodný. Jelikož je naše firma malá, je zde možnost okamžité reakce a vyřízení objednávky na počkání.
Obchodní politika společnosti je zaměřena hlavně na pružnosti, flexibilitě a osobním přístupu k zákazníkovi. Firma nevnímá zákazníka pouze jako nakupující subjekt, ale hlavně jako člověka ze svými osobními a pracovními problémy. Preferuje individuální přístup k jednotlivým požadavkům zákazníků. EPINIEN, s.r.o., vůči svým zákazníkům vystupuje jako stabilní finančně silná společnost, která dokáže podržet své odběratele při náhodně vzniklých finanční potížích převážně vlivem druhotné platební neschopnosti. Podnikový management si zakládá na jednotnosti projevu a působení na zákazníka, stejný styl jednání, postupování zakázek, objednávek či poptávek s výrazným a jasně identifikovatelným logem. Jako samozřejmost firma vnímá upevňování vztahů se stávajícími zákazníky. Dodržování smluvních ujednání ( a to včetně kvality, termínu dodání atd.). Vyvolávání potřeb u zákazníků a jejich následné uspokojování. Využívat znalostí firmy ohledně norem, čistoty materiálu a nových technologií.

Vydavatelství EPINIEN, s.r.o.

Vydavatelství vzniklo dne 24. 9. 2007 jako výsledek myšlenky natočit a vydat vánoční CD Jitky Zelenkové „Moje Vánoce“. S Jitkou Zelenkovou se majitelé firmy seznámili již v roce 2006, kdy částečně sponzorovali její nové CD „Pod kůží“, které svou skladbou písní a kvalitou velmi zaujalo majitele společnosti a díky tomu vznikl nápad realizace vánočního CD.
Vydavatelství EPINIEN, s.r.o je nově vzniklé s myšlenkou podporovat kvalitní umělce a tím rozšiřovat kulturní dědictví naší muzikantské scény.
Vydavatelství je otevřeno pro realizaci jakéhokoliv hudebního projektu, který prokáže své kvality a smysluplnost.